x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Części zamienne do kos

Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów można znaleźć także cylindry, osłony, gaźniki, tłumiki, podstawy, pasy nośne, sprężyny sprzęgła, cewki zapłonowe, łożyska wałów karbowych, przelotki, rozruszniki, korki paliwa, uchwyty, kółka i sprężyny rozruszników czy kompletne tłoki. Poszczególne akcesoria do kos są dostosowane do narzędzi znanych z katalogów takich firm, jak Stihl czy Kawasaki.

Wysokiej jakości części zamienne sprawdzają się przez długi czas intensywnego użytkowania. Urządzenia spalinowe warto wyposażyć w filtry powietrza, które sprawiają, że maszyny pracują ciszej i zużywają mniej paliwa. Wszystkie elementy starannie opisaliśmy, by dopasowanie odpowiedniego modelu produktu było proste i zajęło niewiele czasu.

Funkcjonalne akcesoria do kosy

Nasza oferta jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i profesjonalnych serwisantów czy przedsiębiorców. Proponowane akcesoria do kosy spalinowej sprawdzają się przy koszeniu na niewielkich terenach prywatnych i dużych posesjach. Są funkcjonalne i dobrze pełnią swoje zadania. Pomagają zadbać o otoczenie i równomiernie przyciąć trawę oraz pozbyć się chwastów.

Skontaktuj się z nami, a dostarczymy Ci również piły, kosiarki, narzędzia leśne oraz ogrodowe. Warto skorzystać z możliwości zamówienia niezbędnych akcesoriów do kosy, które charakteryzują się trwałością oraz idealnym dopasowaniem do posiadanych urządzeń.

Części i akcesoria do pił elektrycznych i spalinowych

Części do Pił Elektrycznych Łańcuchowych i Spalinowych | Sklep z Częściami i Akcesoriami | Dobre Ceny - PolskiDrwal

Części i akcesoria do pił elektrycznych i spalinowych

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Nawet najlepsze urządzenia z czasem zużywają się i wymagają wymiany części. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do kos spalinowych, które są niezbędne do ich naprawy i konserwacji. Zapewniamy szeroki wybór produktów, w tym między innymi żyłki, głowice i tarcze tnące, przekładnie kątowe oraz elementy zamienne, które są konieczne, jeśli chce się naprawić narzędzie. Z chęcią pomożemy Ci przy wyborze odpowiednich artykułów i doradzimy, jak zadbać o sprzęty do koszenia. Wspieramy drwali, pilarzy, ogrodników i leśników.

Głowice, żyłki, tarcze do kosy spalinowej

Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność oferowanych produktów. Akcesoria do kosy spalinowej selekcjonowane pod kątem jakości, ale i korzystnej ceny, są niezastąpione, gdy przychodzi czas serwisu i konserwacji. Proponujemy części wykonane z materiałów wyróżniających się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki w środowisku zewnętrznym, takie jak wilgoć i promieniowanie słoneczne. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się głowice tnące przeznaczone do pracy w trudnych warunkach terenowych. Nie ulegają uszkodzeniom nawet pomimo uderzenia w beton i kamienie.

Ważnym elementem konstrukcji kosy spalinowej jest żyłka. Od czasu do czasu należy wymienić ją na nową. W naszym katalogu znajdziesz produkty nylonowe wzmocnione cząstkami aluminium, które są odporne na strzępienie i ścieranie. Mają przekrój gwiazdkowy, co zapewnia równomierne, profesjonalne koszenie.

Kolejną częścią, bez której urządzenie nie mogłoby działać, jest tarcza tnąca. Służy do usuwania chaszczy i chwastów. Najbardziej uniwersalne są modele trójzębne. Oferujemy akcesoria w różnych wymiarach.