x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Kółka pływające do pił

Oferowane przez nas kółko pływające do pił jest podstawowym elementem każdego układu tnącego, w którego budowie zastosowano bęben sprzęgła z wielowypustem. Zapewnia ono precyzyjne, gładkie cięcie. Dzięki działaniu siły odśrodkowej pozwala też na bieżąco usuwać gromadzące się podczas pracy pyły i trociny.

Kółka pływające

Kółka pływające

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz solidne i trwałe rozwiązania dla pilarek, m.in. kółka pływające do pił marki Oregon. Dzięki nim jesteś w stanie zapewnić idealne warunki cięcia, nadając łańcuchowi płynny ruch. Brzegi koła dobrze trzymają łańcuch i w ten sposób zmniejszają powstające podczas pracy naprężenia. Efektem jest znacznie niewielkie zużycie i wydłużenie żywotności łańcucha.

Niezbędne akcesoria do pilarek

Dostępne u nas akcesoria są przeznaczone do sprzętów wielu marek i pasują m.in. do bębnów sprzęgła Stihl. Stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego użytkownika urządzeń tnących. Kółka pływające posiadają specjalny wskaźnik na wewnętrznym obrzeżu, oznaczający poziom zużycia elementu. Gdy osiągnięta zostanie wyznaczona głębokość, koło należy po prostu wymienić.