x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Taśmy miernicze marki Oregon

Oferowane przez nas miary leśne firmy Oregon stanowią uznany na świecie standard w przemyśle leśniczym. Pewny chwyt i komfortowa praca to ich najważniejsze zalety. Jaskrawe kolory aluminiowych obudów gwarantują, że ich nie zgubisz. Zapraszamy do zakupów i kontaktu z naszymi doradcami.

Miary leśne

Miary leśne

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego leśnika i drwala są wykonane z lekkich i trwałych materiałów taśmy miernicze. Prace leśne wymagają często dosyć precyzyjnego pomiaru odległości. Jednocześnie środowisko to wymaga od urządzeń pomiarowych odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Taśmy miernicze do prac leśnych

Mocna sprężyna automatycznego zwijania oraz koła zębate wykonane w technologii proszkowej, z jakich składa się taśma miernicza marki Oregon o długości 15m, zapewniają jej wysoką bezawaryjność i długą żywotność. Duże i wyraźne podziałki pozwalają na szybki odczyt pomiaru, nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. Gruba taśma jest też niepodatna na pękanie i przegrzanie, będące skutkiem działania siły tarcia.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji