x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Kosy akumulatorowe

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą kosy akumulatorowej. Posiadamy szeroki wybór sprzętowy. Każdy znajdzie sprzęt odpowiedni dla swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się kosy akumulatorowe zarówno z wyższej jak i niższej półki cenowej.

Kosy akumulatorowe

Kosy akumulatorowe

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Nie wszędzie, gdzie trzeba zadbać o trawnik i szeroko pojęte tereny zielone, istnieje możliwość użycia kosiarki, chociażby ze względu na generowany przez nią hałas. Znakomitą alternatywę stanowią zgromadzone w niniejszej kategorii kosy akumulatorowe, które wyróżniają się cichą pracą, a do tego są wyjątkowo poręczne i praktyczne, dzięki czemu zapewniają dojście do nawet najbardziej niedostępnych miejsc. W odróżnieniu od urządzeń spalinowych nie szkodzą środowisku, ponieważ nie emitują do atmosfery zanieczyszczeń będących efektem spalania mieszanki paliwowej.

Podkaszarki akumulatorowe

Dostępne urządzenia znakomicie nadają się do dbania o przestrzeń w przydomowym ogródku, przycinania gałęzi i krzewów czy ścinania trawników w miejscach publicznych. Wydajne silniki gwarantują długotrwałe i efektywne działanie każdej kosy akumulatorowej, którą można zamówić w naszym sklepie. Użytkownicy doceniają również wygodę tych urządzeń, ponieważ steruje się nimi za pomocą ergonomicznego uchwytu. Oferowane produkty są objęte gwarancją i można je nabyć u nas w niskich cenach.