Noże do kosiarek spalinowych i elektrycznych

Noże do kosiarek spalinowych i elektrycznych

Filtruj według

Długość noża "L "

Marka

Otwór centralny - " A "

Otwór zewnętrzny - " B "

Otwór zewnętrzny - " C "

Odległość otworów "D"

Filtruj

Zapewnienie odpowiedniego i szybkiego cięcia to główne zadanie, jakie mają noże do kosiarek spalinowych i elektrycznych. Stanowią one jednocześnie najbardziej eksploatowane i narażone na uszkodzenia mechaniczne elementy urządzeń koszących. Wysoka wytrzymałość i długi czas pracy to pożądane parametry tych akcesoriów.

Kiedy wymienić nóż do kosiarki elektrycznej lub spalinowej?

Ubytki i drobne uszkodzenia powierzchni świadczą, że zamontowany w naszym urządzeniu nóż do kosiarki elektrycznej nadaje się jedynie do natychmiastowej wymiany na nowy. Wszelkie zmiany jego kształtu i wygięcia przyczyniają się również do nieodpowiedniego wyważenia. Konsekwencją tego mogą być uszkodzenia mechaniczne samego urządzenia. Ich naprawa jest zawsze dużo droższa niż wcześniejszy zakup pojedynczego elementu tnącego.

Tanie i trwałe noże do maszyn koszących

W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej klasy noże uniwersalne do kosiarek spalinowych, które są w stanie współpracować z dowolną maszyną ogrodową. Należy jedynie zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar oraz mocowanie. W razie problemów pomożemy dobrać nóż o odpowiednich parametrach.