x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Pilarki Akumulatorowe - akumulatorowa piła łańcuchowa

Pilarki Akumulatorowe - akumulatorowa piła łańcuchowa

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Szukasz dobrego sprzętu do przycinania drzew lub cięcia gałęzi na opał? Skorzystaj z naszej oferty. Sprzedajemy funkcjonalne pilarki akumulatorowe, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy wysokiej jakości piły łańcuchowe, niezbędne do przeprowadzenia prac w ogrodzie. Postaw na markowe urządzenia, a sprawnie wykonasz zaplanowane obowiązki. Zapewniamy duży wybór produktów i doradztwo przy zakupie.

Piły i pilarki łańcuchowe

Do najpopularniejszych rodzajów pił łańcuchowych zaliczają się modele elektryczne i spalinowe. Do tej pierwszej grupy należą również egzemplarze pracujące w oparciu o akumulator, jednak posiadają one jedną, bardzo ważną cechę piły spalinowej – są mobilne. Ponieważ nie trzeba ich podłączać do prądu, można je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Krótko mówiąc, akumulatorowe maszyny są bardzo poręczne i użyteczne, szczególnie do użytku domowego. Dzięki nim można szybko przeprowadzić niezbędne prace porządkowe na posesji.

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa znakomicie spisuje się podczas przycinania gałęzi, cięcia drewna opałowego czy prac rzemieślniczych. Co ważne, jest tania w eksploatacji i ekologiczna w działaniu, ponieważ nie emituje zanieczyszczeń do atmosfery tak, jak to robią modele spalinowe. Jeżeli poszukujesz urządzenia o dużej mocy i przykładasz wagę do mobilności, zebrane w niniejszej kategorii maszyny spełnią te oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem, do którego regularnie wprowadzamy nowości od sprawdzonych producentów.

Wyposażenie pilarki akumulatorowej

Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność urządzeń. Akumulatorowe piły łańcuchowe muszą być wygodne dla użytkownika. Z tego względu wyposażone są między innymi w oświetlenie strefy cięcia. Dzięki tej funkcji precyzyjne przycięcie gałęzi jest prostsze, a zarazem bezpieczniejsze. Światła LED są energooszczędne i zapewniają dobrą widoczność w każdych warunkach. Kolejnym przydatnym dodatkiem jest wskaźnik poziomu oleju.

Pilarki mają poręczne uchwyty i można stabilnie, bezpiecznie trzymać je w rękach. Nowoczesne piły akumulatorowe są stworzone z zastosowaniem innowacyjnej technologii chłodzenia baterii, co zapobiega ich przegrzaniu i pozwala pracować przez dłuższy czas. Praktycznym rozwiązaniem jest silnik bezszczotkowy o dużej wydajności.

Jeśli masz wątpliwości przy wyborze narzędzia, skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach. Osobom planującym przecinanie grubych kłód i pni o szerokości do 45 cm polecamy pilarki łańcuchowe z dużą prędkością łańcucha, na poziomie 20 m/s. Każde oferowane przez nas urządzenie jest objęte gwarancją. W razie awarii można liczyć na jego sprawną naprawę. Dostarczymy Ci również wydajne akumulatory dopasowane do wybranego przez Ciebie rodzaju sprzętu.

Wydajne piły i pilarki z akumulatorem

Zamów najlepsze narzędzia do przycinania drzew i krzewów oraz cięcia gałęzi. U nas znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty, takie jak akumulatorowa piła łańcuchowa marki Makita. Oferujemy sprawdzone akcesoria dla pilarzy, drwali i ogrodników. Pomożemy Ci dobrać maszyny, dzięki którym szybko uporządkujesz zielone strefy na swojej posesji. Zapewniamy pilarki i kosy w atrakcyjnych cenach oraz dbamy o sprawną realizację zamówień.