x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Tarcza tnąca trójzębna - 350 x 4,0 x 20 mm
  • Tarcza tnąca trójzębna - 350 x 4,0 x 20 mm

Tarcza tnąca trójzębna - 350 x 4,0 x 20 mm

559027

559027

70 netto
86,10 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H - od 15 zł

 

Paczkomaty InPost - 12 zł

Opis

Wysoka wydajność pracy z kosą spalinową zależy nie tylko od mocy jej silnika. Bardzo ważne są również akcesoria tnące, z których się korzysta. Po zużyciu się oryginalnych, gdy przychodzi czas na ich wymianę, najlepiej stawiać na części wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów. Zdecydowanie nie musi to oznaczać konieczności ponoszenia ogromnych kosztów, czego doskonałym przykładem jest poniższa oferta.

Wysokiej jakości, bardzo solidna tarcza tnąca do kosy została wykonana we Francji przez firmę OREGON. To doskonałej klasy produkty, które zostały już wielokrotnie docenione przez profesjonalistów zajmujących się między innymi utrzymaniem terenów zielonych. Wykonane z dobrej jakości metalu tarcze są bardzo odporne na uszkodzenia, w tym kontakt z różnymi kamieniami i innymi twardymi przeszkodami. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że są one również ciche, a przy tym doskonale ścinają nawet większe chaszcze.

Oferowane przez nas tarcze tnące do kos z otworem o średnicy 20 mm wyposażono w 3 bardzo ostre ramiona. Średnica produktu wynosi 350 mm, natomiast grubość to aż 4 mm.

Jesteśmy przekonani o tym, że nasze akcesoria do kos sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Produkty objęte są gwarancją, a ze swojej strony zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz bardzo bezpieczną dostawę.

Tarcza tnąca OREGON 3Z - 350 x 4,0 x 20mm Made in France

Szczegóły produktu

Opis

TARCZE - PRZEZNACZENIE
chaszczy i chwastów
Tarzce - średnica otworu
20 mm
Ilość zebów
3
Tarcz - średnica
350 mm
Tarcze - grubość
4,0 mm