x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Tym, czego nie powinno zabraknąć w domu z ogrodem, jest dobra kosiarka spalinowa. Nieco masywniejsza od elektrycznych, ale za to nieograniczona żadnym przewodem, dojedzie wszędzie tam, gdzie tylko trzeba. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór sprzętów pochodzących od najlepszych producentów wyposażenia ogrodowego, w tym japońskiej marki Makita. To absolutnie niezbędne maszyny nie tylko dla prawdziwego drwala, ale i tych, którzy chcą się cieszyć zawsze nienagannie przystrzyżonym trawnikiem. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? By się o tym przekonać, wystarczy się z nią zapoznać!

Kosiarki spalinowe najlepszych firm

Tworząc asortyment Polskiego Drwala, zawsze sięgamy po propozycje cenionych firm. Dlatego, jeśli np. interesuje Was kosiarka spalinowa Makita lub wybrane produkty Weibang – odnajdziecie je właśnie w tym miejscu. To producenci o ugruntowanej pozycji, którzy dostarczają nowoczesne sprzęty, które świetnie sprawdzają się przy pielęgnacji terenów zielonych. Wiele modeli wykonano z solidnych materiałów, w tym stali nierdzewnej lub aluminium. Dodatkowo są idealnie spasowane, co przekłada się na ich trwałość.

Sprzęty te mają też szereg udogodnień. Przydatnym rozwiązaniem jest m.in. napęd na koła, ułatwiający prace ogrodowe na większym areale. Warto również zwrócić uwagę na to, czy dana kosiarka spalinowa ma opcję mulczowania. Służy ona rozdrabnianiu pokosu, który następnie trafia z powrotem na darń, gdzie pełni funkcję naturalnego nawozu. A to tylko część funkcji, jakie mogą uczynić pielęgnację trawnika efektywniejszą.

Kosiarka dopasowana do Twoich potrzeb

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz sklep. Mamy wiele różnych kosiarek spalinowych, przeznaczonych zarówno do mniejszych podwórek, jak i dużych ogrodów. Jeśli szukacie urządzeń z koszem lub wyrzutem bocznym albo interesują Was konkretne marki, takie jak Makita – zapraszamy do kontaktu!