x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Uchwyt noża kosiarki spalinowej

Niezależnie od rodzaju kosiarki – elektrycznej czy spalinowej – istotny jest wykorzystywany uchwyt do jej noża. Jest on odpowiedzialny za odpowiednie mocowanie ostrza, które wiruje z ogromną prędkością. Jego urwanie lub odkręcenie się przy pełnej prędkości roboczej stanowiłoby śmiertelne niebezpieczeństwo dla pracownika obsługującego maszynę, a także dla osób przebywających w jego otoczeniu. Ważne jest więc korzystanie z solidnych rozwiązań, jakie oferujemy w naszym sklepie.

Śruby noża kosiarki elektrycznej

Samo mocowanie nie byłoby kompletne bez porządnej śruby noża kosiarki, którą również znajdziesz w naszym asortymencie. Jeżeli masz problem z doborem elementów – nie wahaj się do nas zadzwonić!

Uchwyty noży

Uchwyty noży

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Uważa się, że najważniejszą funkcję maszyny koszącej stanowi końcówka tnąca. Precyzyjne i szybkie cięcie jest bardzo ważne. Istotne jest również zapewnienie odpowiedniego mocowania elementu roboczego, a zarazem bezpieczeństwa operatorowi urządzenia i osobom postronnym. Dlatego też ważne jest używanie solidnych i mocnych uchwytów oraz śrub do noży kosiarek.