x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Praca w szeroko pojętym przemyśle drzewnym wymaga wykorzystania niezawodnych, profesjonalnych narzędzi, które pozwalają na skuteczne przecinanie różnego rodzaju drewna. Mowa oczywiście o pile, czyli urządzeniu będącym częścią standardowego wyposażenia osób zatrudnionych w tartakach, firmach meblarskich i zakładach zajmujących się wytwarzaniem produktów z drewna. Piły spalinowe i elektryczne z powodzeniem wykorzystywane są również w ratownictwie . W naszym sklepie można zamówić do nich liczne akcesoria.

Części do pił spalinowych i elektrycznych

Zgromadzony w niniejszej kategorii asortyment pozwala na utrzymanie urządzenia w dobrym stanie i zaopatrzenie go w nowe, sprawne oraz trwałe akcesoria do pił, bez których nie działają one w sposób optymalny. Zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju asortyment musi wyróżniać się precyzją wykonania i zastosowaniem odpowiednich materiałów, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i renomowanymi producentami. Proponujemy szeroki wybór części do pił spalinowych i elektrycznych w konkurencyjnych cenach.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Oferta naszego sklepu internetowego uwzględnia wszystkie niezbędne akcesoria do piły, które zostały wyprodukowane przez takich renomowanych producentów, jak OREGON, Makita, Meteor, Shindaiwa oraz Husqvarna. Poniżej mogą Państwo znaleźć takie komponenty, jak amortyzatory, prowadnice oraz łańcuchy - bez nich sprzęt nie będzie w stanie prawidłowo funkcjonować. Ponadto polecamy filtry powietrza oraz paliwa, wraz z dedykowanymi przewodami. Nie zapomnieliśmy także o tak podstawowych produktach, jak łożyska igiełkowe, sprzęgła, czy też napinacze łańcucha. Nasz cały asortyment wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.