x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

5200118
  • 5200118

Żyłka tnąca 2,7mm x 60 m Tecomec - kawdrat

5200118
Tecomec

5200118

32 netto
39,36 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia do wykaszarek jest oczywiście żyłka. To przede wszystkim od niej zależy, czy usuwanie roślinności na posesji będzie proste i efektywne. Aby w pełni wykorzystać możliwości swojej kosy, warto postawić na produkty niezawodne, o dobrej odporności na ścieranie oraz zrywanie. Nasza propozycja, czyli żyłka tnąca Tecomec, na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom.

Jej kanciasty przekrój, w tym przypadku kwadrat, zdecydowanie zwiększa wytrzymałość, a jednocześnie znacząco ułatwia koszenie. Produkt idealnie nadaje się do mniej wymagających prac, w tym do przycinania trawy, chwastów i różnych drobniejszych chaszczy. Żyłkę o średnicy 2,7 mm sprzedajemy w rolce o długości 60 metrów. Całość znajduje się w estetycznym i bardzo pojemnym opakowaniu, z którego łatwo się ją wyciąga.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym zawsze spełniają najwyższe standardy jakości, ale pomimo tego są niedrogie w zakupie. Już teraz zapraszamy do skorzystania z tej oferty i złożenia zamówienia online. Gruba żyłka tnąca do kosy o kwadratowym przekroju to idealne rozwiązanie między innymi dla właścicieli niewielkich, zadbanych ogródków przydomowych czy terenów zielonych wokół budynków firmowych.

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, a w razie pojawienia się wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Zawsze służymy profesjonalnym wsparciem przedzakupowym.

Żyłka tnąca 2,7mm x 60 m Tecomec - kawdrat

Szczegóły produktu
Tecomec
5200118
Mała ilość

Opis

Średnica żyłki
2,7 mm
Długość żyłki
60 m
Przekrój żyłki
kwadrat
Przeznaczonie - żyłki
chaszczy i chwastów