x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Przekładnie kątowe

Przekładnie kątowe

Regularne serwisowanie urządzeń to niezbędny element ich prawidłowej eksploatacji. W przypadku kos spalinowych należy kontrolować zwłaszcza przekładnie kątowe. To części odpowiadające za przekazywanie mocy z silnika. W związku z tym, że podlegają dużym obciążeniom przy intensywnej pracy przyrządu, warto często sprawdzać ich stan i wymieniać je, kiedy zachodzi taka potrzeba. Zadbaj o swój specjalistyczny sprzęt. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i wybierz produkty, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Najlepsza przekładnia kątowa do kosy spalinowej – tylko u nas

Kierujemy swoją ofertę zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy na co dzień posługują się najlepszej jakości sprzętem. W związku z tym, że przekładnia kątowa do kosy spalinowej jest jednym z najbardziej eksploatowanych jej elementów, należy dobierać ją ze szczególną starannością i regularnie kontrolować jej sprawność. Dysponujemy zarówno rozwiązaniami uniwersalnymi, jak i przeznaczonymi do urządzeń konkretnych marek, m.in. Stihl, OleoMac czy Kawasaki.

Szczegółową specyfikację każdego z nich oraz listę modeli, z którymi są kompatybilne, znajdziesz w opisie poszczególnych produktów. Zakupisz u nas części wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na wysokie temperatury..

Niezawodne przekładnie kątowe do kos spalinowych

Polecamy zastosowanie specjalnych uszczelnień, co pozwala na ciągłą pracę z dużymi prędkościami obrotowymi. Polecamy przekładnie kątowe do kos spalinowych, których budowa sprawia, że konstrukcje te mają wiele zalet, przede wszystkim są bardzo wytrzymałe. W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne produkty. Cechują się bardzo długą żywotnością, dlatego też są popularne wśród klientów.

Przekładnie odporne na niekorzystne warunki

Proponujemy konstrukcje, w których sposób uszczelnienia koła napędzającego eliminuje tarcie i nagrzewanie się mechanizmu. Korpus oferowanych przekładni kątowych pokryty jest specjalną warstwą z wysokogatunkowej powłoki. Takie wykonanie urządzeń spalinowych czyni je odpornymi nawet na niekorzystne warunki. Co więcej, wybór oferowanych przez nas elementów zapewnia sztywność układu narzędzi.

Jaką funkcję pełnią przekładnie kątowe?

Warto mieć świadomość, że przekładnie kątowe to kluczowe elementy kos spalinowych – przenoszą moment obrotowy z jednostki napędowej na zespół tnący. Stanowią więc niezbędną część tych urządzeń. Mają dwie, prostopadle ustawione osie – wału oraz silnika. Kluczową ich częścią są koła zębate, które zostały zbudowane z wieńca i piasty, czyli elementu osadzającego koło na wale, a także tarczy. Aby działały prawidłowo, niezbędne jest ich odpowiednie smarowanie.

Szeroka oferta przekładni kątowych 

Jako profesjonalny sklep internetowy z narzędziami zapewniamy duży wybór tych części do kos. Mamy przekładnie kątowe, do wielu modeli urządzeń większości popularnych marek. Wszystkie z nich zostały precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się trwałością i są przystosowane nawet do bardzo intensywnej eksploatacji. Będąc specjalistami w branży, zapewniamy wsparcie w ich wyborze, dlatego zachęcamy, do kontaktu. Zapraszamy też do składania zamówień – gwarantujemy ich szybką realizację!

Wybierz przekładnię kątową ze sklepu polskidrwal.pl

Ofertę kierujemy do najbardziej wymagającej grupy klientów, którzy od użytkowanego sprzętu oczekują wyjątkowej precyzji. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, sprawdzonymi producentami i dystrybutorami przekładni kątowych, co gwarantuje ich niezawodność. Wszystkie produkty z asortymentu polskidrwal.pl charakteryzują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, co wynika to z przemyślanego procesu produkcji. Wybierając nasze artykuły m.in. akcesoria do kos, masz pewność, że dzięki nim Twoja kosa spalinowa będzie działała prawidłowo i bezawaryjnie przez długi czas.

Zamów przekładnię kątową i skorzystaj z najniższych cen!

Zachęcamy do zaglądania na stronę polskidrwal.pl na bieżąco i śledzenia najnowszych ofert i wyprzedaży. Wejdź już teraz w zakładkę „Promocje” i skorzystaj z korzystnych propozycji cenowych. W naszym sklepie kupisz tanio nie tylko przekładnie kątowe do kos spalinowych, a także inne akcesoria do tych urządzeń, np. głowice, żyłki, tarcze, czy części zamienne.