x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Przekładnie kątowe do kosy spalinowej

Każda przekładnia kątowa do kosy spalinowej jest odpowiedzialna za przenoszenie mocy z silnika na elementy końcowe, takie jak głowice żyłkowe, brzeszczoty czy noże do trawy. Stanowi więc jedną z najbardziej newralgicznych części Twojego sprzętu koszącego. Oferujemy kompletne zestawy, zawierające wszystkie śruby mocujące i nakrętki, pierścienie, docisk tarczy oraz samą przekładnię. Pamiętaj, że mocne łożyska oraz zębatki pozwalają obniżyć obciążenie silnika w trakcie pracy, jednocześnie przyczyniając się do jego większej żywotności.

Uniwersalne przekładnie kątowe do kos

Warto mieć na uwadze, że nowo zamontowane elementy przekładniowe wymagają odpowiedniego smarowania. Zwykle należy uzupełnić smar po 1 i po 10 godzinie pracy. Stosuj się zatem do zaleceń producenta. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu.

Przekładnie kątowe

Przekładnie kątowe

Jednym z najbardziej eksploatowanych elementów kosy spalinowej jest przekładnia kątowa. Dysponujemy zarówno rozwiązaniami uniwersalnymi, jak i przeznaczonymi do urządzeń konkretnych marek, m.in. Stihl, OleoMac czy Kawasaki. Zakupisz u nas części wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na wysokie temperatury.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji