x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Przekładnie kątowe do kosy spalinowej

Każda przekładnia kątowa do kosy spalinowej jest odpowiedzialna za przenoszenie mocy z silnika na elementy końcowe, takie jak głowice żyłkowe, brzeszczoty czy noże do trawy. Stanowi więc jedną z najbardziej newralgicznych części Twojego sprzętu koszącego. Oferujemy kompletne zestawy, zawierające wszystkie śruby mocujące i nakrętki, pierścienie, docisk tarczy oraz samą przekładnię. Pamiętaj, że mocne łożyska oraz zębatki pozwalają obniżyć obciążenie silnika w trakcie pracy, jednocześnie przyczyniając się do jego większej żywotności.

Uniwersalne przekładnie kątowe do kos

Warto mieć na uwadze, że nowo zamontowane elementy przekładniowe wymagają odpowiedniego smarowania. Zwykle należy uzupełnić smar po 1 i po 10 godzinie pracy. Stosuj się zatem do zaleceń producenta. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu.

Przekładnie kątowe

Przekładnie kątowe

Regularne serwisowanie urządzeń to niezbędny element ich prawidłowej eksploatacji. W przypadku kos spalinowych należy kontrolować zwłaszcza przekładnie kątowe. To części odpowiadające za przekazywanie mocy z silnika. W związku z tym, że podlegają dużym obciążeniom przy intensywnej pracy przyrządu, warto często sprawdzać ich stan i wymieniać je, kiedy zachodzi taka potrzeba. Zadbaj o swój specjalistyczny sprzęt. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i wybierz produkty, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Najlepsza przekładnia kątowa do kosy spalinowej – tylko u nas

Kierujemy swoją ofertę zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy na co dzień posługują się najlepszej jakości sprzętem. W związku z tym, że przekładnia kątowa do kosy spalinowej jest jednym z najbardziej eksploatowanych jej elementów, należy dobierać ją ze szczególną starannością i regularnie kontrolować jej sprawność. Dysponujemy zarówno rozwiązaniami uniwersalnymi, jak i przeznaczonymi do urządzeń konkretnych marek, m.in. Stihl, OleoMac czy Kawasaki.

Szczegółową specyfikację każdego z nich oraz listę modeli, z którymi są kompatybilne, znajdziesz w opisie poszczególnych produktów. Zakupisz u nas części wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na wysokie temperatury..

Niezawodne przekładnie kątowe do kos spalinowych

Polecamy zastosowanie specjalnych uszczelnień, co pozwala na ciągłą pracę z dużymi prędkościami obrotowymi. Polecamy przekładnie kątowe do kos spalinowych, których budowa sprawia, że konstrukcje te mają wiele zalet, przede wszystkim są bardzo wytrzymałe. W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne produkty. Cechują się bardzo długą żywotnością, dlatego też są popularne wśród klientów.

Przekładnie odporne na niekorzystne warunki

Proponujemy konstrukcje, w których sposób uszczelnienia koła napędzającego eliminuje tarcie i nagrzewanie się mechanizmu. Korpus oferowanych przekładni kątowych pokryty jest specjalną warstwą z wysokogatunkowej powłoki. Takie wykonanie urządzeń spalinowych czyni je odpornymi nawet na niekorzystne warunki. Co więcej, wybór oferowanych przez nas elementów zapewnia sztywność układu narzędzi.

Szeroki wybór przekładni do kos spalinowych

Produkty z naszego asortymentu kierujemy zarówno do przedsiębiorców, profesjonalnych serwisantów, jak i indywidualnych użytkowników. W ofercie mamy przekładnie kątowe do kos spalinowych przeznaczonych do koszenia dużych posesji, a także niewielkich prywatnych terenów. Zapewniamy dopasowanie elementów konstrukcji do urządzeń różnych marek.

Wybierz przekładnię kątową ze sklepu polskidrwal.pl

Ofertę kierujemy do najbardziej wymagającej grupy klientów, którzy od użytkowanego sprzętu oczekują wyjątkowej precyzji. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, sprawdzonymi producentami i dystrybutorami przekładni kątowych, co gwarantuje ich niezawodność. Wszystkie produkty z asortymentu polskidrwal.pl charakteryzują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, co wynika to z przemyślanego procesu produkcji. Wybierając nasze artykuły m.in. akcesoria do kos, masz pewność, że dzięki nim Twoja kosa spalinowa będzie działała prawidłowo i bezawaryjnie przez długi czas.

Zamów przekładnię kątową i skorzystaj z najniższych cen!

Zachęcamy do zaglądania na stronę polskidrwal.pl na bieżąco i śledzenia najnowszych ofert i wyprzedaży. Wejdź już teraz w zakładkę „Promocje” i skorzystaj z korzystnych propozycji cenowych. W naszym sklepie kupisz tanio nie tylko przekładnie kątowe do kos spalinowych, a także inne akcesoria do tych urządzeń, np. głowice, żyłki, tarcze, czy części zamienne.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji