x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Kanistry na paliwo - zabezpieczenie przed wyciekiem paliwa i oleju

Sprzedawane przez nas kanistry o pojemnościach 5 l, 10 l i większe, stanowią idealne zabezpieczenie dla transportowanego paliwa. Są stosowane zarówno przez użytkowników pił spalinowych i narzędzi ogrodowych, jak i kierowców samochodów osobowych czy miłośników jazdy na motocyklach typu cross lub enduro. Znajdziesz u nas również dedykowane lejki i dozowniki. Godną uwagi propozycją są również maty zabezpieczające przed wyciekiem, idealne dla pilarzy do pracy w lesie.

Kanistry do paliwa

Kanistry do paliwa

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Dostępne w kolorze czerwonym lub białym kanistry do paliwa to wysokiej jakości produkty spełniające najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa UN/BAM. Nadają się również do transportu oleju smarnego.

Zbiorniki i automatyczne lejki do paliwa - kanistry na paliwo

Znajdziesz u nas również podwójny kanister na paliwo o pojemności 5 l plus 2,5 l. Umożliwia on wygodny transport dwóch różnych rodzajów substancji ropopochodnych, np. benzyny i oleju. Wszystkie przenośne zbiorniki posiadają duży, komfortowy chwyt pozwalający na ich przenoszenie w rękawicach roboczych, wyraźny wskaźnik poziomu cieczy oraz stabilną, pewną konstrukcję. Oferujemy również specjalne, automatyczne lejki.