Pilarki z prowadnicą


Czym się kierować przy kupnie? Kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest długość elementu, który powinna być dopasowana przede wszystkim do mocy urządzenia. Posiadając piłę o niewielkiej mocy, właściwym wyborem będzie krótka prowadnica, podczas gdy mocniejsze urządzenia wymagają dłuższej. Ważną rolę odgrywa także materiał wykonania – niezwykle istotna jest jego trwałość i wytrzymałość. Niezależnie od tego, jaki typ prowadnicy jest niezbędny, w prezentowanej kategorii można znaleźć odpowiedni model.

Prowadnice do pił - pilarki z prowadnicą

Prowadnice do pił - pilarki z prowadnicą

Filtruj według

Długość

Podziałka

Szerokość rowka

Producent

Filtruj

Każda piła łańcuchowa jest zbudowana z wielu elementów, które wzajemnie ze sobą współpracują i gwarantują pożądane działanie, czyli efektywne cięcie materiału. Jedną z kluczowych części jest prowadnica, na której utrzymuje się łańcuch. Kompletując zestaw tnący, należy zwrócić szczególną uwagę na jej dobór, ponieważ od niego zależy praca całego urządzenia. Aby umożliwić znalezienie odpowiedniego modelu, udostępniamy jej dowolne typy – w niniejszej kategorii każdy znajdzie odpowiednie części do pilarki z prowadnicą.

Wybór prowadnicy do pilarki

Oferujemy wysokiej klasy części do pił łańcuchowych najpopularniejszych marek. Nowoczesne pilarki z prowadnicą pozwalają na efektywne cięcie zarówno mniejszych kawałków drewna, jak i belek czy nawet grubych drzew. Element prowadzący łańcuch jest odpowiednio wyprofilowaną i smarowaną szybą. Jeśli posiadają Państwo takie urządzenie tnące, to należy dobrać do niego odpowiednie akcesoria, dostosowane do modelu oraz jego mocy. Podczas wyboru najlepiej kierować się zaleceniami producenta, które powinny znajdować się w instrukcji obsługi.

Szeroka oferta pilarek z prowadnicą

W asortymencie mamy części eksploatacyjne do pilarki z prowadnicą, które warto zamówić w zestawie, np. z łańcuchem. Wszystkie części wykonano z solidnych, a jednocześnie lekkich metali. Mają one przemyślaną konstrukcję, ułatwiającą optymalne rozprowadzenie oleju smarującego. Wybierać można spośród licznych wariantów o różnej długości, które będą odpowiednie do maszyn Stihl, Tanaka, Husqvarna, Makita i innych marek. Zapraszamy do składania zamówień.