x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Szeroki wybór filtrów powietrza do kosiarek

W naszym asortymencie posiadamy markowe rozwiązania filtrujące dla silnika Twojej kosiarki. Charakteryzuje je doskonała odporność na substancje ropopochodne, kurz oraz pyły z powietrza. W razie problemów z wyborem odpowiedniego egzemplarza skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni produkt.

Filtry powietrza

Filtry powietrza

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-12 z 86 pozycji

Odpowiednia ochrona silników i gaźników maszyn ogrodowych z napędem spalinowym wymaga stosowania specjalnych rozwiązań. Filtr powietrza do kosiarki zapewnia przepływ czystego powietrza z zewnątrz. Konsekwencją okresowej wymiany tych elementów jest lepszy komfort pracy i dłuższa, bezawaryjna eksploatacja urządzenia.

Wydajny filtr powietrza do kosiarki spalinowej

Wysoka jakość materiałów i odpowiednia gęstość włókniny sprawia, że każdy sprzedawany przez nas filtr powietrza do kosiarki spalinowej spełnia swoją funkcję. Należy oczywiście pamiętać, że jest to element eksploatacyjny i podlega on okresowej wymianie. Musimy więc systematycznie kontrolować jego stopień zużycia. Tylko w ten sposób zapewnimy naszemu silnikowi skuteczną ochronę przed lotnymi zanieczyszczeniami, a sam układ napędowy będzie pracował równo i wydajnie.