x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Szeroki wybór kolorów farb do znakowania

Zakupisz u nas produkty znakujące w różnych kolorach – białe, czerwone, pomarańczowe, niebieskie, zielone, żółte i różowe. Ich jakość potwierdza certyfikat niemieckiego Kuratorium Techniki i Pracy Leśnej KWF. Brak zawartości substancji fluoropochodnych, węglowodoru oraz metali ciężkich sprawia, że są przyjazne dla leśnego środowiska.

Farby do znakowania drzew

Farby do znakowania drzew

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Oznaczanie drzewostanu o krótkim i średnim okresie wycinki jest jednym z podstawowych zadań wykonywanych przez pracowników leśnych. Dobra farba do znakowania drzew musi więc charakteryzować się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Oferowane przez nas produkty marki Soppec zapewniają niezawodne działanie w każdych warunkach i błyskawiczne schnięcie na wilgotnych powierzchniach.

Farba znakująca do drzew marki Soppec

Fluorescencyjne znaczniki to standard w leśnictwie i drzewnictwie na całym świecie. Są stosowane do oznaczania drewna przy przerzedzaniu lasu oraz podczas jego inwentaryzacji. Znajdujące się w naszym asortymencie farby do drzew mają doskonałe właściwości odblaskowe, a dzięki dużej zawartości pigmentów fluorescencyjnych są świetnie widoczne nawet w nocy.