x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Piły i pilarki elektryczne łańcuchowe do drewna

Piły i pilarki elektryczne łańcuchowe do drewna

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Indeks: UC3050A

Marka: MAKITA

Profesjonalne pilarki elektryczne  Nowa pompka olejowa z możliwością ustawiania wydajności smarowania Zwiększona pojemność zbiornika oleju w porównaniu z poprzednim modelem Elektroniczne zabezpieczenie chroni silnik przed przegrzaniem wskutek przeciążenia  Mocowanie prowadnicy i naciąg łańcucha za pomoca narzędzia

Cena 599,01 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: UC3550A

Marka: MAKITA

Profesjonalne pilarki elektryczne  Nowa pompka olejowa z możliwością ustawiania wydajności smarowania Zwiększona pojemność zbiornika oleju w porównaniu z poprzednim modelem Elektroniczne zabezpieczenie chroni silnik przed przegrzaniem wskutek przeciążenia  Mocowanie prowadnicy i naciąg łańcucha za pomoca narzędzia

Cena 651,90 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: UC3550AP

Marka: MAKITA

Profesjonalne pilarki elektryczne  Nowa pompka olejowa z możliwością ustawiania wydajności smarowania Zwiększona pojemność zbiornika oleju w porównaniu z poprzednim modelem Elektroniczne zabezpieczenie chroni silnik przed przegrzaniem wskutek przeciążenia  Mocowanie prowadnicy i naciąg łańcucha za pomoca narzędz

Cena 708,48 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

W zależności od rodzaju piła łańcuchowa może być wyposażona silnik spalinowy, elektryczny - tradycyjny lub taki który ładuje się poprzez podłączenie do prądu. W niniejszej kategorii oferujemy ten drugi rodzaj urządzenia. Tego typu modele są wyjątkowo praktyczne ze względu na mniejsze rozmiary niż egzemplarze bazujące na silniku spalinowym. W naszej ofercie znajdziesz pilarki marki Makita, Oregon, a także Vander. Jesteśmy przekonani, że mamy wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź już teraz!

Piły elektryczne emitujące mniejszy hałas niż modele spalinowe

Wybierz urządzenie odpowiednio dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Postaw na odpowiednio dobraną pilarkę firmy Makita, Oregon lub Vander, która sprawdzi się w każdym miejscu z dostępem do gniazdka. Oferowane przez nas narzędzia nie generują zanieczyszczeń. Ponadto maszyny napędzane prądem są cichsze w działaniu, więc można używać ich w miejscach, w których duże hałasy generowane przez modele spalinowe nie są dopuszczalne. Dzięki temu elektryczna piła łańcuchowa znajduje zastosowanie nie tylko w szeroko pojętym przemyśle drzewnym ale również w warunkach typowo domowych.

Elektryczna piła łańcuchowa do drewna

Polecamy narzędzia o szerokim zastosowaniu. Elektryczną piłę łańcuchową z powodzeniem można wykorzystać w ogrodzie do przycinania drzew, cięcia drewna na opał czy przy różnego rodzaju pracach i naprawach domowych. Poręczność tego urządzenia wynika z niższej mocy i mniejszych rozmiarów niż w przypadku modeli spalinowych, co – jak widać – ma swoje zalety i sprawia, że egzemplarze napędzane prądem są używane także na potrzeby prywatne. Z pewnością pilarki Makita, Oregon, jak i Vander dostępne w polskidrwal.pl spełnią Twoje wszystkie oczekiwania.

Ergonomiczny kształt pilarek łańcuchowych Makita

W naszym asortymencie znajdziesz wydajne urządzenia o zróżnicowanej mocy silnika. Elektryczne piły łańcuchowe Makita, Oregon i Vander są wyposażone w odpowiedni uchwyt, który z całą pewnością zwiększy bezpieczeństwo i komfort pracy. Każda pilarka ma ergonomiczny kształt oraz możliwość dwuręcznego chwytu, co dodatkowo minimalizuje drgania.

Lekkie pilarki elektryczne Makita

Niewątpliwą zaletą piły łańcuchowej na prąd jest jej waga. Urządzenie jest zdecydowanie lżejsze niż wersja spalinowa. Pamiętaj, że należy je dostosować do możliwości użytkownika. Pilarka elektryczna Makita ułatwi Ci pracę, ponieważ umożliwia cięcie wysokich elementów bez konieczności korzystania z drabiny.

Szeroki wybór pił łańcuchowych dostępnych na stronie polskidrwal.pl

Każdy proponowany przez nas produkt posiada odpowiedni certyfikat i atest. Co więcej, gwarantujemy atrakcyjne ceny pił łańcuchowych. Jesteśmy przekonani, że pilarki elektryczne Makita i inne narzędziz dostępne na stronie polskidrwal.pl zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące poszczególnych modeli, skontaktuj się z nami – mailowo lub telefonicznie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz doradzimy na każdym etapie dokonywania zakupu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!