Nóż do kosiarki Alko 3.2E- 32 cm
  • Nóż do kosiarki Alko 3.2E- 32 cm

Nóż do kosiarki Alko 3.2E- 32 cm

100-335
NEVADA

100-335

28 netto
34,44 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H - od 15 zł

 

Paczkomaty InPost - 12 zł

Opis

Twoja kosiarka nie radzi sobie z równym i precyzyjnym strzyżeniem trawnika? Może czas wymienić nóż, dzięki któremu możliwe jest prawidłowe koszenie, a Twój sprzęt działa bez zarzutu? Ostre i sprawne ostrze zagwarantuje Ci komfortowe, ale również bezpieczne przycinanie trawy. Sprawi również, że czynność ta przestanie być uciążliwa i stanie się bardziej przyjemna, a może nawet relaksująca! Spraw, by Twój trawnik wyglądał estetycznie.

Proponowany przez nas wysokiej jakości nóż do kosiarki Alko, wyprodukowany przez niezwykle cenioną firmę Nevada. Całkowita długość ostrza po przekątnej wynosi 32 centymetry, a średnica otworu centralnego mierzy 19,7. Oferowany element jest bardzo ostry i wykonany z wysokiej jakości tworzyw. Jeżeli nóż, w który wyposażona jest Twój sprzęt, wyszczerbił się, wygiął lub złamał, dalsza praca na nim jest niewskazana i szkodliwa dla funkcjonowania silnika oraz struktury napędu całego mechanizmu.

Możesz zamówić produkt już dziś i spodziewać się wysyłki ostrza do kosiarki oraz innych produktów w ciągu 24 godzin. Jeżeli zdecydujesz się na zwrot zakupionych elementów – możesz to zrobić w przeciągu 14 dni. Masz ochotę na większe zakupy, ale nie chcesz wydawać jednorazowo zbyt wiele pieniędzy? Skorzystaj z możliwości rozłożenia zapłaty na raty!

Nóż 32,2cm AL-KO 32 Classic 3.2E (od 2010 roku)

Szczegóły produktu

Opis

Model Kosiarki
Alko
Długość noża "L "
32 cm
Otwór centralny - " A "
19,7