Cylinder kpl. kos  typu CG330 - śr. 36,0mm
  • Cylinder kpl. kos  typu CG330 - śr. 36,0mm

Cylinder kpl. kos typu CG330 - śr. 36,0mm

179-644
NEVADA

179-644

50 netto
61,50 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H - od 15 zł

 

Paczkomaty InPost - 12 zł

Opis

Cylinder kpl. kos typu CG330 - śr. 36,0mm

Ręczne podkaszarki są cenione przez użytkowników i świetnie nadają się do pielęgnacji terenów zielonych. Oczywiście w każdym urządzeniu tego typu mogą się zdarzać różne usterki, np. związane z cylindrem silnika spalinowego. Gdy pojawia się potrzeba jego wymiany, w atrakcyjnej cenie można zamówić nowy egzemplarz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Jest to kompletny zestaw części zamiennych wyprodukowany przez firmę Nevada, który stosuje się do kosy CG330. Obejmuje wszystkie niezbędne do poprawnego działania elementy, a więc oprócz cylindra znajdują się w nim też pierścienie, zabezpieczenia oraz sworzeń i tłok.

Cała konstrukcja pełni kluczową w rolę w działaniu silnika spalinowego napędzającego kosę. Poruszający się w cylindrze tłok jest wprawiany w ruch poprzez zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej. Generowana w ten sposób prędkość obrotowa jest przenoszona na układ tnący, co pozwala na pracę z tym urządzeniem. Oferowany komplet Nevada pasuje nie tylko do kosy CG330, ale również do kilku innych modeli, takich jak Victus BC32, BCS34 czy Stiga SB34.

Wymieniając cylinder, trzeba pamiętać o tym, żeby przy okazji wstawić nowe uszczelki oraz uszczelniacze wału. Należy również skontrolować łożyska i jeżeli ich stan pozostawia wiele do życzenia, zamontować nowe. Tak samo powinno się postąpić ze świecą. Do poprawnego działania kosy CG330 po wymianie cylindra potrzebne jest także prawidłowe wyregulowanie gaźnika. Jeżeli natomiast kupione w naszym sklepie elementy są wymieniane z uwagi na awarię wynikającą z nagromadzonego nagaru, trzeba dokładnie wyczyścić lub zamontować nowy tłumik.

Szczegóły produktu