x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

  • -184,50 zł

Kosiarka spalinowa z napędem Vander VKS 780

VKS780
VANDER

VKS780

2 029,50 zł
1500 netto
1 845,00 zł Zniżka 184,50 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Przycinanie trawy na dużych powierzchniach zajmuje wiele czasu, dlatego w tym celu wykorzystuje się specjalne urządzenia. Jednym z najefektywniejszych sprzętów stosowanych do dbania o tereny zielone jest kosiarka Vander VKS 780, która należy do najlepszych modeli w swojej kategorii. Jej serce stanowi czterosuwowy silnik produkcji renomowanej marki Loncin, który zapewnia bardzo dobrą wydajność pracy. Co ważne, szybkość działania układu napędowego można zmieniać, dostosowując ją do różnych wymagań.

Zastosowanie kosiarki Vander VKS 780 gwarantuje oczekiwaną precyzję działania, umożliwiając wybór jednej z sześciu różnych wysokości przycinania. Świetną trwałość urządzenia zapewnia kosz wykonany z nylonu, który ponadto został wyposażony w podziałkę wskazującą na poziom jego zapełnienia. Z kolei mechanizm mulczowania sprzyja przyjaznej dla środowiska pielęgnacji trawnika, dostarczając mu cennych wartości odżywczych i wspomagając w walce z niechcianymi chwastami.

O odpowiedni stan czystości urządzenia pozwala zadbać mechanizm dezynfekcji wodą. Komfort obsługi jest zaś zasługą m.in. możliwości regulacji wysokości górnego uchwytu w dwóch płaszczyznach. Co istotne z punktu widzenia użytkowania urządzenia, kosiarka Vander VKS 780 posiada funkcję wyrzutu bocznego ściętej trawy oraz osłonę.

Prezentowaną kosiarkę zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, poszukując uniwersalnego i wszechstronnego modelu przeznaczonego do przycinania trawników nawet dużej wielkości, szczególnie że opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Przy zamówieniu w naszym sklepie można oczekiwać konkurencyjnych cen i fachowego wsparcia.

Kosiarka z silnikiem spalinowym 4 suwowym firmy LONCIN .

Kosiarka posiada 6- stpniową , centralna regulacją wysokości koszenia .

nylonowy kosz ze wskaźnikiem zapełniania

układ napędowy o regulowanej prędkości

- funkcja mulczowania

- funkcja czyszczenia wodą

- rozruch elektryczny

- dwupozycyjne ustawienie wysokości uchwytu głównego

- opcja bocznego wyżutu trawy

Pojemność silnika  196 ccm

Regulacja wysokośći koszenia 25 - 75 mm

Zbiornik paliwa 1 l

Pojemnik na trawę 65 l

Szerokość koszenia 508 mm

 

Waga 42 kg

Kosiarka vander vks 780 opinie

vks780

Kosiarka vander vks 780

Szczegóły produktu
VANDER
VKS780
Mała ilość