x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Pilarka Elektryczna Vander VPE712 - 2200 W

VPE712
VANDER

Pilarka Elektryczna Vander  VPE712

365 netto
448,95 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Elektronarzędzia marki Vander cieszą się dobrą renomą  w Polsce, gdzie są produkowane. Rzeszowskie przedsiębiorstwo i jego katalog produktów znajdują uznanie u amatorskich majsterkowiczów oraz profesjonalistów, którzy do codziennej pracy potrzebują takich rozwiązań, jak elektryczna piła łańcuchowa. Model VPE712 jest dostępny w naszym sklepie internetowym w bardzo korzystnej cenie i wyróżnia się mocą aż 2200 W.

Przygotowując się do zakupu, warto sprawdzić każdy parametr, między innymi długość prowadnicy (w tym przypadku 405/355) czy prędkość łańcucha na biegu jałowym (13,6 m/s). Ze względów bezpieczeństwa warto pamiętać o tym, że łańcuch zatrzymuje się w mniej niż 0,12 s.

Elektryczna piła łańcuchowa

Omawiany model wyróżnia się także inną specyfikacją: posiada dwie funkcje hamowania, a także moduł automatycznego smarowania. Warto pamiętać, że w przypadku takich urządzeń, jak elektryczne piły łańcuchowe prawidłowa konserwacja jest absolutną podstawą dobrego działania. W tym względzie należy się trzymać wytycznych producenta. Częstą przyczyną awarii urządzeń wykorzystywanych w lasach i ogrodach jest bowiem właśnie nieprawidłowe użytkowanie, niezgodne z firmowymi zaleceniami.

Czym jeszcze wyróżnia się elektryczna piła łańcuchowa o numerze katalogowym VPE712? Warto wskazać na ergonomiczny, wygodny uchwyt, istotny również z punktu widzenia bezpieczeństwa. Choć Klienci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na aspekty techniczne, nie można pominąć estetyki, która w przypadku polskich produktów firmy Vander zawsze stoi na wysokim poziomie. W naszym sklepie można znaleźć także wiele innych urządzeń tej marki.

Moc: 2200W
Długość prowadnicy: 405/355
Czas zatrzymania łańcucha: < 0.12s
Prędkość łańcucha na biegu jał.: 13.6 m/s
Automatyczne smarowanie: Tak
Dwie funkcje hamowania: Tak
Długość prowadnica: 16 cali - 40 cm
Szczegóły produktu

Opis

Źródło zasilania
230 V
Moc - piły elektryczne
2200 W
Długość prowadnicy - pilrki elektryczne
40 cm
Producent - pilarki elektryczne
Vander