x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

GŁOWICE TNĄCE DO KOS OREGON Gator ® SpeedLoad

Głowice tnące do kos   Gator ® SpeedLoad       Kliknij i wybierz odpowiednie głowice tnące  do kos

    Głowice tnące do kos   firmy  Oregon Gator® SpeedLoad ™ są skierowane  dla  tych osób które mają  problemy z nawijaniem żyłki tnącej na szpulę głowicy, są  sfrustrowani  tym  , że  żyłka nieustannie plącze się, a luźne części które są w głowicy wpadają i giną gdzieś w zaroślach.  Poza tym   różnorodne  konstrukcje  głowic   wcale nie przyczyniają  się do szybkiej wymiany żyłki.

W tym sezonie firma Oregon dopuściła do  sprzedaży nowo skonstruowane i zaprojektowane z najwyższą starannością  głowice tnące   rodziny  Gator ® SpeedLoad    Nowe głowice tnące scharakteryzować można trzema słowami : trwałe , łatwe i szybkie. Pod hasłem trwałe kryje się dwa razy dłuższa żywotność niż w przypadku standardowej głowicy – materiał z którego są wykonane to włókno szklane . Jeże natomiast chodzi o wymianę zużytej żyłki   ta odbywa się w sposób prosty i przyjemny dla użytkownika .  Nowe głowice do kos nie posiadają  żadnych luźnych części a sam proces wymiany polega tylko na  włożeniu  nowego dysku  do  obudowy  narzędzia.   Wymiana żyłki tnącej  w nowych głowicach zajmuje zaledwie 20 s co sprawia że nasza praca jest bardziej efektywna . Mniej stresu i czasy zmarnowanego na wymianę żyłki więcej przyjemnej pracy.

Co więcej . Nie musisz martwić się o  zapasowe żyłki tnace do tych głowic . Sprzedawane są bowiem one w dyskach po trzy sztuki w opakowaniu a małe gabaryty dysku powodują ze masz je zawsze pod ręką

Żyłki do tych głowic występują w następujących rozmiarach

2,0 x 4,32 m

2,4 x  3,86 m

2,4  x 7 m

Pozostałe zalety  głowic Oregon Gator  ® SpeedLoad ™.

- Uniwersalne – pasują do większości  wykaszarek  spalinowych

- zwiększona wytrzymałość -  głowica wykonana jest z włókna szklanego

- Obsługa bez użycia narzędzi  - zatrzaski boczne

- Mniejsze zużycie żyłki podczas wysuwania  - obrotowe przelotki

- Głowica półautomatyczna

Sprawdź ceny żyłek

Jeżeli jesteś nieprzekonany . Zobacz  poniższy filmik

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=FTx3wvXBqZo[/embedyt]  

Kategorie