x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Filtr powietrza Honda GXV 120/160

30-4010
OREGON
29 netto
35,67 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Aby silnik Twojej kosiarki działał bez zarzutu, musi być odpowiednio zabezpieczony przed zanieczyszczeniami. Dlatego tak ważne jest, aby filtr powietrza, który jest w nim zamontowany, był sprawny i dokładnie spełniał swoją funkcję – w innym przypadku bardzo szybko zauważysz niedomagania silnika, a tym samym całego sprzętu. Nawet najlepszej jakości napęd może przestać działać, gdy powietrze wewnątrz maszyny nie będzie odpowiednio oczyszczane.

W naszym asortymencie mamy tylko najwyższej jakości produkty. Oferowany przez nas filtr powietrza firmy Oregon jest kompatybilny z kosiarkami, w których zamontowany jest silnik Honda GXV. Ma owalny kształt i wykonany jest z odpowiednio przygotowanego papieru. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję i chroni silnik Twojej kosiarki przed przedwczesnym wyeksploatowaniem. Ciesz się niczym niezakłóconą mocą urządzenia jeszcze dłużej i wymień filtr powietrza jak najszybciej!

Planujesz większe zakupy? Nie martw się o koszta – w sklepie internetowym polskidrwal.pl możesz skorzystać z opcji rat, a tym samym nie nadwyrężać swojego budżetu. Możesz również skorzystać z przyspieszonej wysyłki i cieszyć się nowymi produktami bez zbędnego oczekiwania. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące filtra powietrza do silnika Honda GXV – skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Filtr powietrza Honda GXV 120/160

Zastępuje nr 17210-ZE7-013

Szczegóły produktu
Mała ilość