x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Filtr powietrza GGP SV 150

30-4551NV
NEVADA
18 netto
22,14 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Silnik Twojej kosiarki nie osiąga takich obrotów jak wcześniej? Przyczyną może być zanieczyszczony filtr powietrza. Jeżeli chcesz, aby Twój sprzęt posłużył Ci jeszcze wiele sezonów bez konieczności kupna nowego – wymień ten element. W ten sposób zadbasz o napęd urządzenia i sprawisz, że będzie wydajny! Sprawny filtr wychwytuje cząsteczki zanieczyszczeń, które mają negatywny wpływ na pracę silnika. Zadbany napęd to przede wszystkim większa precyzja koszenia, a tym samym lepiej wyglądający trawnik!

Jeżeli chcesz, aby koszenie trawy przebiegało szybko i bezproblemowo, a silnik w Twojej kosiarce pracował płynnie i na odpowiednich obrotach – wymień filtr powietrza. Ten niewielki element ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego mechanizmu. Produkty firmy Nevada produkowane są tylko z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują idealne uszczelnienie filtra, które jest podstawą do jego prawidłowego działania. Są bardzo wydajne, a ich jakość jest proporcjonalna do ceny.

Zamów filtr powietrza do kosiarki naszym w sklepie internetowym polskidrwal.pl, a my wyślemy go do Ciebie w ciągu 24 godzin. Jeżeli zamówiony produkt okaże się niewłaściwy – na zwrot masz aż 14 dni! Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Wykwalifikowany personel sklepu polskidrwal.pl odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Filtr powietrza GGP SV 150

Zastępuje nr 18550147/0 | 111-9169-01

Szczegóły produktu
NEVADA
30-4551NV
Mała ilość