x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Sprężyna rozrusznika Briggs & Stratton Quantum 3,5KM

43-3990
NEVADA
16 netto
19,68 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Szwankujący rozrusznik uniemożliwia prawidłowe użytkowanie kosiarki i bezpośrednio wpływa na pracę rozrusznika. Jeżeli przyczyną tych problemów jest sprężyna – warto pomyśleć o jej wymianie, zamiast kupować nowy  rozrusznik. Jest o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na naprawę całego mechanizmu naprawdę niewielkim kosztem. Perfekcyjnie działające urządzenie oznacza precyzyjnie przycięty trawnik!

Oferowana przez nas sprężyna rozrusznika jest dedykowana do silnika spalinowego Briggs & Stratton Quantum. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia tego elementu, możesz mieć problem z uruchomieniem sprzętu, a nawet zupełnie to uniemożliwić. Dlatego warto zakupić tę niewielką część zamienną i nie narażać się na koszty związane z wymianą silnika, a nawet całej kosiarki. W naszym sklepie oferujemy produkty tylko najwyższej jakości – trwałe, bezawaryjne, wykonane z najlepszej jakości materiałów.

Polskidrwal.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą nowych części zamiennych do kosiarek i innych urządzeń. W swojej ofercie mamy również akcesoria leśne, piły, kosy i wiele innych przydatnych urządzeń i gadżetów – przejrzyj nasz asortyment i sprawdź, co jeszcze może Ci się przydać. Oferujemy wysyłkę zakupionych przed Ciebie produktów już w ciągu 24 godzin. Nie pozwól, aby Twój trawnik wyglądał źle i złóż zamówienie już teraz!

Sprężyna rozrusznika Briggs & Stratton Quantum 3,5KM

Szczegóły produktu
NEVADA
43-3990
Mała ilość