x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Migomat spawalniczy Vander VMG220A

VMG220A
VANDER

Migomat VMG220A

1100 netto
1 353,00 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Migomat spawalniczy Vander VMG220

Prezentowane urządzenie bazuje na wykorzystaniu technologii umożliwiającej bardzo precyzyjne regulowanie jego mocy. W efekcie spawanie jest szybsze i pewniejsze, a sama konstrukcja lekka i zarazem trwała. Produkt został zaprojektowany z myślą o spawaniu topliwym drutem elektronowym, którego średnica może wynosić nie mniej niż 0,6 mm i nie więcej niż 1,0 mm. Nadaje się on do użycia także w ramach metody tradycyjnej MMA, a więc za pomocą elektrody otulonej o średnicy 1,00-3,25 mm. Inwertorowy migomat spawalniczy marki Vader jest przeznaczony do pracy w osłonie gazów obojętnych bądź aktywnych. Do optymalnego działania używa się najczęściej argonu, helu, dwutlenku węgla lub mieszanek różnych gazów.

Efektywne wykorzystanie mocy przez urządzenie jest gwarantowane za sprawą zastosowania tranzystorów IGBT, które wyróżniają się znakomitą wydajnością i trwałością. Przyczyniają się one także do maksymalnego ograniczenia zaburzeń elektromagnetycznych. Dzięki temu inwertorowy migomat Vader zapewnia wyjątkowo stabilną i niezawodną pracę przy stosunkowo niskim poborze prądu. Z powodzeniem można po niego sięgać w celu spawania takich materiałów jak stal niskowęglowa, niskostopowa, stopowa, a także aluminium i jego stopy.

Kolejna ważna zaleta inwertorowego migomatu Vader to relatywnie nieduże wymiary, które w razie potrzeby pozwalają na sprawne przenoszenie go z miejsca na miejsce. Poza tym warto wspomnieć o funkcji ograniczającej odpryski, jednolitym jeziorku spawalniczym, wysoce skutecznych zabezpieczeniach i płynnej regulacji napięcia.

Nazwa: Spawarka inwertorowa MIG/MAG, MMA
Model: VMG220
Napięcie/częstotliwość zasilania U1 230V~ / 50 Hz
Natężenie prądu zasilania  
maksymalne I1max 32,0 A
pracy I1eff 19,0 A
Pobór mocy 8,0 kW (10,0 kVA)

Dodatkowe wyposażenie :

Maska spawalnicza

Kable i przewody spawalnicze

Szczegóły produktu
VANDER
VMG220A
Mała ilość
Zobacz także