x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Uchwyt listwy tnącej Castel Garden NG 464 TR/534TR/ 504TR

N2324
NEVADA
19 netto
23,37 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Potrzebujesz natychmiastowej wymiany uchwytu noża w Twojej kosiarce? Oferowana przez nas część dedykowana jest kosiarkom Castel Garden. Dzięki odpowiednio dobranemu uchwytowi listwy tnącej, w który wyposażona jest Twoja maszyna, możesz zwiększyć jej wydajność i sprawić, że przycinanie trawnika będzie wymagało jeszcze mniej wysiłku, a trawa będzie prezentowała się perfekcyjnie.

Ten niewielki metalowy i niezwykle trwały element ma bezpośredni wpływ na pracę całej maszyny. Dlatego, jeżeli zaczyna szwankować – należy go natychmiast wymienić. Na szczęście w naszym sklepie możesz zakupić tylko interesujący Cię element, bez konieczności inwestowania w nową kosiarkę, co pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty. Wystarczy, że wymienisz problematyczną część, a Twoja maszyna znowu będzie bez zastrzeżeń dbała o Twoje zielone tereny.

Kup teraz adapter do noża, a my wyślemy go już za 24 godziny. A co, jeśli kupiony przez Ciebie przedmiot okaże się nieodpowiedni? Masz 14 dni, aby go zwrócić. Sklep polskidrwal.pl, który zajmuje się sprzedażą akcesoriów leśnych dla drwali, a także jest dystrybutorem kosiarek, pił i kos, oferuje możliwość rozłożenia należności na raty – dlatego polecamy zapoznanie się z całą ofertą i zdecydowanie się na większe zakupy bez nadwyrężania budżetu!

Szczegóły produktu
NEVADA
N2324
Mała ilość

Opis

Uchwyt noża
Castel Garden