x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

  • -10%

Kółko kosiarki metalowe z łożyskiem 175mmx12,7mm

72-4300
NEVADA

72-4300

36,90 zł
27 netto
33,21 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Wyrównywanie trawnika może być niezwykle relaksującym zajęciem, a efekt tej pracy będzie cieszył oko i zachęcał do przebywania w wypielęgnowanym otoczeniu. Podstawowym warunkiem, który musi być spełniony, aby przestrzeń wyglądała estetycznie, a sam proces koszenia przebiegał bezproblemowo, jest zadbanie o odpowiedni sprzęt. Jeżeli sprzęt, który do tego wykorzystujesz, wyposażony jest w uszkodzone lub wykonane z nieodpowiednich materiałów elementy, możesz mieć problem z równomiernym koszeniem.

W naszej ofercie mamy tylko najwyższej jakości części wymienne do kosiarek. Jeżeli koła, w które wyposażony jest Twój sprzęt, nie spełniają swojej funkcji, całe urządzenie działa wadliwie i przestaje być wydajne. Warto zainwestować w metalowe kółka z łożyskiem, które zagwarantują Ci komfortowe użytkowanie kosiarki. Bez łożysk nie działałoby wiele maszyn, a ze względu na duże opory ruchu, urządzenia wymagałyby ciągłej wymiany części składowych. Dlatego tak ważne jest zainwestowanie w koła wyposażone w łożyska – pozwoli Ci to na ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją maszyny.

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w takie rozwiązanie i czy możesz pozwolić sobie na wymianę kół w Twojej maszynie? Proponujemy rozłożenie należności na raty i wysyłkę części już w 24 godziny! Kup metalowe kółko do kosiarki z łożyskiem o wymiarach 175 mm na 12,7 mm i ciesz się płynnym prowadzeniem Twojego sprzętu.

Szczegóły produktu
NEVADA
72-4300