x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Narzędzia dla drwala marki Makita — czy warto?

Jakość sprzętu ma ogromne znaczenie dla tempa wykonywanej pracy. Często też decyduje o tym, czy zapewni ona pożądany efekt. Dlatego zawsze przy wyborze urządzeń dla swojej ekipy należy stawiać na najlepsze modele. Jednym z najbardziej znanych dostawców narzędzi dla drwali czy ogrodników jest Makita. Pilarki elektryczne, kosiarki spalinowe, ale też ładowarki to tylko niektóre proponowane artykuły. Czy warto rozważać zakup asortymentu od tego producenta? Zdecydowanie tak. Sprawdź, dlaczego i dowiedz się, jaką kosiarkę czy pilarkę wybrać.

Makita – marka z wieloletnim doświadczeniem

Przedsiębiorstwo powstało w Japonii w roku 1915. Jest to ceniony wytwórca elektronarzędzi. Firma zaczynała od naprawy oraz dystrybucji silników, by z czasem przekształcić się w podmiot, który wyrabia różnego rodzaju sprzęt znajdujący zastosowanie w pracach leśnych czy ogrodniczych. Konstruktorzy zdobyli sławę na świecie, wprowadzając na rynek pierwszy w historii elektryczny strug w roku 1958. Od tamtej pory wachlarz produktów jest stale rozwijany, a wykorzystywana technologia udoskonalana.

Obecnie marka jest już wręcz symbolem perfekcji w dziedzinie elektrosprzętu. Dlatego kupowanie wyrobów tego koncernu jest zdecydowanie opłacalne. Pilarki i piły elektryczne marki Makita, a także inne urządzenia, gwarantują funkcjonalność i wieloletnią wytrzymałość. Świetnie nadają się na wyposażenie przedsiębiorstw, ale sprawdzą się także w rękach amatorów dbających o przydomowy ogród. Wysoka żywotność narzędzi to szansa na optymalizację kosztów prowadzenia działalności ze względu na rzadszą konieczność wymiany maszyn.

Piła elektryczna – flagowy sprzęt marki Makita. Jak ją wybrać?

Producent zdobył uznanie głównie przyrządami przeznaczonymi do wycinania drzew, dzielenia drewna itp. Piła elektryczna firmy Makita jest przede wszystkim niezwykle skuteczna. Wysokiej jakości prowadnica i łańcuch oraz mocny silnik gwarantują wydajną pracę. Tym, czym wyróżniają się elektronarzędzia tego japońskiego koncernu, jest również wygodny uchwyt, który pozwala na pewne trzymanie pilarki, zapewnia możliwość całkowitego kontrolowania pracy.

Przedsiębiorstwo proponuje różne modele. Na jaki się zdecydować? Najbardziej komfortowa i efektywna wydaje się pilarka elektryczna. Można jej używać wszędzie, bez konieczności znalezienia dostępu do źródła prądu. Zamontowana wydajna bateria litowo-jonowa umożliwia godziny pracy bez konieczności uzupełniania zasobnika mocy.

W katalogu dostępna jest również ładowarka w różnych wersjach. Olbrzymim atutem wszystkich z nich jest wyposażenie urządzenia w funkcję bieżącej kontroli i napięcia podczas uzupełniania energii. Dzięki temu nie dochodzi do szkodliwych dla żywotności ładowarki przeciążeń i na długo zachowuje ona swoją sprawność bez straty wydajności.

Warto stawiać na sprzęt wyposażony w długą prowadnicę, którą mają piły elektryczne marki Makita. Zainstalowane są w nich części o długości czterdziestu cm.

Kosiarki spalinowe od Makita – podstawowe wyposażenie ogrodnika

Nie tylko pilarki elektryczne japońskiego producenta są warte uwagi. Równie dobrze sprawdzają się kosiarki spalinowe. Makita PLM4628N jest jednym z najbardziej popularnych modeli. Świetnie sprawdza się do strzyżenia trawników średnich oraz o wielkiej powierzchni. Jej olbrzymim atutem jest potężny, czterosuwowy silnik, który sprawia, że ostrza poradzą sobie nawet z wielkimi zaroślami.

Siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia dostosowanie sposobu wykonywania pracy do indywidualnych preferencji. Urządzenie wyróżnia się szeroką powierzchnią roboczą, mierzącą 460 mm. Dzięki temu praca kosiarką spalinową przebiega szybko, a operator maszyny może zaoszczędzić dużo czasu.

Wysoka jakość = wieloletnia funkcjonalność

Warto kupować sprzęt renomowanych producentów, którzy słyną z dostarczania wyrobów wydajnych i żywotnych. Taka inwestycja jest na lata, a w perspektywie czasu okazuje się sposobem na optymalizację kosztów. Dlatego zdecydowanie korzystne jest stawianie na sprzęt koncernu Makita, który gwarantuje wieloletnią wytrzymałość. Piła elektryczna, kosiarki spalinowe czy ładowarki znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy szerokie możliwości wyboru, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi sprzedawcy pomogą w podjęciu decyzji.

Kategorie