x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Podkaszarka elektryczna to znakomity wybór do prywatnych ogrodów i działek, ale również firmy świadczące usługi ogrodnicze z powodzeniem wykorzystują to urządzenie. Zasilany silnikiem elektrycznym sprzęt nie zanieczyszcza powietrza, co ma miejsce w przypadku modeli spalinowych. Oferowane w tej kategorii podkaszarki elektryczne są stosunkowo lekkie, więc można się z nimi sprawnie poruszać.

W naszym sklepie internetowym proponujemy wyłącznie wysokiej jakości maszyny pochodzące od zaufanych i sprawdzonych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią. Jednocześnie gwarantujemy konkurencyjne ceny i w razie potrzeby wsparcie techniczne przy zakupie podkaszarki.

Podkaszarki

Podkaszarki

Do efektywnej i wygodnej opieki nad terenami zielonymi o niewielkiej powierzchni znakomicie nadają się oferowane w naszym sklepie podkaszarki. Poleca się je do przycinania niedużych trawników i miejsc trudno dostępnych, np. w pobliżu schodów, płotów i krawężników, a także przy krzakach i roślinach. Gwarantują bardzo dobrą precyzję pracy, są oszczędne i praktyczne w użytkowaniu.

Podkategorie

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Marka: MAKITA

Podkaszarka elektryczna MAKITA UR3000

Cena 254,61 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: VPK782

Marka: VANDER

Podkaszarka elektryczna Vander VPK782

Podkaszarka VPK 782

Cena 170,97 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: VPK 783

Marka: VANDER

Podkaszarka elektryczna do trawy VPK 783

Podkaszarka elektryczna VPK 783

Cena 244,77 zł
Więcej
W magazynie