Cylinder kpl. Husqvarna 345 - średnica 42 mm -Nevada
  • Cylinder kpl. Husqvarna 345 - średnica 42 mm -Nevada

Cylinder kpl. Husqvarna 345 - średnica 42 mm -Nevada

179-193
NEVADA

179-193

105 netto
129,15 zł
Brutto
Ilość

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H - od 15 zł

 

Paczkomaty InPost - 12 zł

Opis

Cylinder kpl. Husqvarna 345 - średnica 42 mm -Nevada

Urządzenia tnące wyposażone w spalinowy silniki tłokowy wyróżniają się wysoką skutecznością i wydajnością działania. Trudne warunki pracy tych urządzeń sprzyjają pojawianiu się różnych awarii. Jeżeli problem dotyczy cylindra w pile Husqvarna 345, który trzeba wymienić np. z powodu awarii, nowy egzemplarz wraz ze wszystkimi niezbędnymi podzespołami można zamówić w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy części najwyższej jakości wykonane ze starannie dobranych, trwałych i odpornych na trudne warunki pracy materiałów, które zapewniają długą żywotność. To ważne z uwagi na fakt, że cylinder do piły Husqvarna 345 musi znosić ogromne obciążenia i odpowiada za poprawne działanie całego silnika.

Oferujemy kompletny zestaw, który poza wspominanym cylindrem obejmuje także inne komplementarne części, czyli tłok, pierścień, sworzeń i zabezpieczenia. Tworzy on układ napędzający mechanizm tnący w pile Husqvarna 345. W razie awarii tej części warto zamówić ją w naszym sklepie internetowym. Oferujemy wysokiej jakości podzespoły, które gwarantują ponadprzeciętną wytrzymałość i cechują się długą żywotnością.

Precyzyjne wykonanie oferowanego cylindra sprzyja optymalnemu działaniu jednostki napędowej. Przypominamy, że w przypadku jego wymiany, powinno się dodatkowo zamontować nowe uszczelki, świece, uszczelniacze i w wielu przypadkach również łożyska wału. Po wstawieniu nowego cylindra do piły Husqvarna 345 wraz z całym oprzyrządowaniem nie można zapominać o regulacji gaźnika. Komplet wykonany przez markę Nevada jest dostępny w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły produktu

Opis

Cylindry husqvarna
Cylinder kpl. Husqvarna 345