x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Nóż do kosiarki Husqvarna LT 960 - 48,9 cm

N2165
NEVADA
60 netto
73,80 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

Jeżeli chcesz, aby Twoja kosiarka perfekcyjnie przycinała trawnik, musisz zaopatrzyć ją w ostry i wykonany z odpowiednich materiałów nóż. Używając maszyny z uszkodzonym lub stępionym ostrzem, możesz nie tylko dostarczyć sobie dodatkowych kłopotów podczas wykonywania tej czynności, ale również przyczynić do szybszego zużycia się całego urządzenia – łącznie z silnikiem. Pęknięty lub wyszczerbiony nóż może dodatkowo stanowić niebezpieczeństwo. Dlatego właśnie tak jest ważne, aby na czas wymienić szwankujące lub nienadające się już do użytku części w Twojej kosiarce.

W sklepie polskidrwal.pl znajdziesz części zamienne do kosiarek. Proponowany przez nas nóż jest przeznaczony do dużych sprzętów, jakim jest urządzenie Husqvarna LT960. Oferowany produkt firmy Nevada wykonany jest z najwyższej jakości materiałów – dzięki temu przez długi czas możesz zapomnieć o wymianie tej części i cieszyć się precyzyjnie skoszoną trawą. Jego długość całkowita wynosi 48,9 centymetrów.

Wymienienie tego niewielkiego elementu powoli Ci na dłuższe korzystanie z kosiarki bez konieczności jej zmiany. Nie wiesz, czy wybrany przez Ciebie produkt, będzie pasował do Twojej maszyny? Oferujemy możliwość zwrotu przez 14 dni! A może zastanawiasz się nad większymi zakupami? Mamy dla Ciebie propozycje – możesz należność rozłożyć na raty i nie martwić się o koszty.

Szczegóły produktu
NEVADA
N2165

Opis

Model Kosiarki
Husqvarna/Partner
Długość noża "L "
48,9 cm