x

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

61 64 29 515

polskidrwal@polskidrwal.pl

Olej do łańcucha Prowadol 2l

PROWADOL2L
PROWADOL
11.5 netto
14,15 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka kurierem w ciągu 24H od złożenia zamówienia - w cenie od 14,99 zł

 

Zwrot - 14 dni

 

Zakupy na Raty

 

Paczkomaty InPost - 9,99 zł

Opis

PROWADOL OLEJ KONSERWUJĄCO-SMAROWY 2000ML = 2 LITRÓW Uniwersalny olej do łańcuchów, prowadnic pił łańcuchowych i prowadnic traków w tartakach. Jest wielosezonowym olejem mineralnym do smarowania prowadnic i łańcuchów pił przy wyrębie lasów. Przykładowe zastosowania: do smarowania układu tnącego i prowadnic łańcuchowych wszystkich rodzajów pił łańcuchowych; do smarowania łańcuchów jednośladów (rowerów, motorowerów, skuterów, motocyklów); jako środek antykorozyjny do czasowej ochrony przed korozją elementów metalowych w tym metali kolorowych na okres międzyoperacyjnego przechowywania; jako środek konserwująco smarowy do prowadnic traków przy cięciu drewna w tartakach i innego rodzaju prowadnic pracujących na podobnych zasadach. Zawarta w oleju unikalna kompozycja dodatków zapobiega występowaniu zjawiska stik-slip, zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed zużyciem i korozją łańcucha i jego prowadnic. Dzięki dobrym własnościom przyczepnościowym uzyskuje się lepsze warunki smarowania i zmniejsza straty oleju. Dzięki dobrym własnościom smarnym EP i przeciw zużyciowym AW zapewniona jest optymalna ochrona przed ścieraniem nawet w niekorzystnych warunkach pracy np. podwyższonych temperaturach i dostępie wody przez co uzyskuje się zmniejszenie zużycia elementów trących, wydłużenie okresu eksploatacji i obniżenie kosztów serwisu. Kompatybilność z powszechnie stosowanymi uszczelnieniami spełnia wymagania dla łańcuchów z O-ringami. W przypadku cięcia w zamkniętych pomieszczeniach kompozycja dodatków o własnościach przeciwmgielnych redukuje znacznie problem występowania mgły olejowej.

Przykładowe zastosowania:

  • do smarowania układu tnącego i prowadnic łańcuchowych wszystkich rodzajów pił łańcuchowych;
  • do smarowania łańcuchów jednośladów (rowerów, motorowerów, skuterów, motocyklów);
  • jako środek antykorozyjny do czasowej ochrony przed korozją elementów metalowych w tym metali kolorowych na okres międzyoperacyjnego przechowywania;
  • jako środek konserwująco smarowy do prowadnic traków przy cięciu drewna w tartakach i innego rodzaju prowadnic pracujących na podobnych zasadach.

 

Zawarta w oleju unikalna kompozycja dodatków zapobiega występowaniu zjawiska stik-slip, zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed zużyciem i korozją łańcucha i jego prowadnic.

Dzięki dobrym własnościom przyczepnościowym uzyskuje się lepsze warunki smarowania i zmniejsza straty oleju.

Dzięki dobrym własnościom smarnym EP i przeciw zużyciowym AW zapewniona jest optymalna ochrona przed ścieraniem nawet w niekorzystnych warunkach pracy np. podwyższonych temperaturach i dostępie wody przez co uzyskuje się zmniejszenie zużycia elementów trących, wydłużenie okresu eksploatacji i obniżenie kosztów serwisu.

Kompatybilność z powszechnie stosowanymi uszczelnieniami spełnia wymagania dla łańcuchów z O-ringami.

W przypadku cięcia w zamkniętych pomieszczeniach kompozycja dodatków o własnościach przeciwmgielnych redukuje znacznie problem występowania mgły olejowej. 

Szczegóły produktu
PROWADOL
PROWADOL2L